بذر رضا قوچان نژاد دکوراسیون ازدواج عروسی

بذر: رضا قوچان نژاد دکوراسیون ازدواج عروسی طراحی شماره شلوار زندگی تصویر کمپانی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی حقوق‌ زیر دو میلیون تومان پلکانی زیاد کردن می‌یابد / ربیعی

وزیر کار اعتقاد است فقر شهری بدتر از فقر روستایی و زندگی در دِه است.او می‌گوید همسان سازی حقوق و دستمزدها پول کلان می‌خواهد ولی تلاش می‌کند که حقوق های زیر دو م

حقوق‌ زیر دو میلیون تومان پلکانی زیاد کردن می‌یابد / ربیعی

ربیعی : حقوق زیر دو میلیون تومان پلکانی زیاد کردن می یابد

عبارات مهم : دستمزد

وزیر کار اعتقاد است فقر شهری بدتر از فقر روستایی و زندگی در دِه است.او می گوید همسان سازی حقوق و دستمزدها پول کلان می خواهد ولی تلاش می کند که حقوق های زیر دو میلیون تومان به شکل پلکانی زیاد کردن یابد و دستمزد کارگران از تورم پیشی بگیرد.

به گزارش ایسنا، علی ربیعی با بیان اینکه نمی توان این واقعیت را کتمان کرد که وضع کارگران خوب نیست، گفت: سالها دریافتی کارگران از تورم پایین افتاده و قدرت خریدشان کم کردن پیدا کرده هست. غالب بازنشستگان تامین اجتماعی چیزی نمی گیرند و دریافتی چندانی ندارند و ما به اتفاق دکتر روحانی در این چهار سال برنامه هایی را دنبال کردیم چه در حوزه بازنشستگان تامین اجتماعی و کشوری و چه در زمینه حقوق کارگران و در سال اول ۲۵ درصد به دستمزد اضافه کردیم که عملا ۳۱ درصد بود، سال دوم ۱۷.۵ درصد دستمزد را زیاد کردن دادیم که با درنظر گرفتن سایر جوانب ۲۱ درصد و طی این سالها تلاش شد تا این شیب اصلاح شود، ولی آیا می شود در یک بازه قدرت خرید را اوج برد و حداقل دریافتی یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان را دو میلیون تومان کرد؟

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاکید کرد: ناچارم هم با کارفرمایان مدارا کنم و هم آنها را قانع کنم که کارگران باید با نشاط تر سرکار بروند. ولی من وزیر تولید هم هستم و باید حفظ بنگاههای موجود را هم در نظر داشته باشم تا با تعطیلی مواجه نشوند.

حقوق‌ زیر دو میلیون تومان پلکانی زیاد کردن می‌یابد / ربیعی

ربیعی خاطرنشان کرد: شاید نتوانیم امسال همسان سازی را اجرا کنیم چون پول کلانی می خواهد ولی امسال جهت بازنشسته ها پول گذاشته ایم و ۳۵۰۰ میلیارد تومان در نظر گرفته ایم و در مورد کارگران هم معتقدیم که باید مزدشان از تورم پیشی بگیرد و قدرت ضعیف شده است آنها بازگردد، لذا تلاش می کنیم که حقوق های زیر دو میلیون تومان را به شکل پلکانی اوج ببریم.

واژه های کلیدی: دستمزد | میلیون | دریافتی | کارگران | علی ربیعی | بازنشستگان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz