بذر رضا قوچان نژاد دکوراسیون ازدواج عروسی

بذر: رضا قوچان نژاد دکوراسیون ازدواج عروسی طراحی شماره شلوار زندگی تصویر کمپانی

گت بلاگز اخبار حوادث اعتراف به تیراندازی به دفتر نماینده اندیمشک ، دستگیری 11 سارق مسلح جاده‌ای مسیر اندیمشک_خرم آباد

فرمانده انتظامی خوزستان از شناسایی و دستگیری سارقان مسلح جاده‌ای در شهرستان اندیمشک خبر داد. 

دستگیری 11 سارق مسلح بزرگراه ای مسیر اندیمشک_خرم آباد/ اعتراف به تیراندازی به دفتر نماینده اندیمشک

عبارات مهم : انتظامی

فرمانده انتظامی خوزستان از شناسایی و دستگیری سارقان مسلح بزرگراه ای در شهرستان اندیمشک خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار حیدر عباس زاده با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره دزدی مسلحانه و به عنف در مسیر بزرگراه های اندیمشک _خرم آباد و شهرستان های شمالی استان خوزستان عنوان به صورت خاص در دستور کار پلیس استان و شهرستان اندیمشک قرار داده شد و راهکارهای اجرایی صادر و چندین تیم عملیاتی مجرب از عوامل فرماندهی انتظامی شهرستان اندیمشک با همکاری پلیس های اطلاعات امنیت عمومی و آگاهی خوزستان تشکیل و وارد عمل شدند.

وی در تشریح شرح افزود: سارقان مسلح با تیراندازی به خودروهای عبوری در بزرگراه ها اقدام به دزدی اموال و احشام از مردم می کردند.

اعتراف به تیراندازی به دفتر نماینده اندیمشک ، دستگیری 11 سارق مسلح جاده‌ای مسیر اندیمشک_خرم آباد

این مقام ارشد پلیس تصریح کرد: به وسیله تیم های عمل کننده و پلیس فرماندهی انتظامی شهرستان اندیمشک 11سارق مسلح شناسایی و طی چهار عملیات جداگانه دستگیر شدند.

وی افزود: تاکنون سارقان دستگیر شده است به 6 فقره دزدی مسلحانه، 23 فقره دزدی احشام و 6 فقره تیراندازی به سمت خوروهای عبوری اعتراف و از آنان دو قبضه سلاح جنگی کلاش در این رابطه کشف وضبط شده است هست. هم چنین با حضور مراجع قضایی و انتظامی، در محل وقوع جرم بازسازی صحنه انجام شد و در بازرسی از دو انبار محل نگهداری اموال مسروقه، مقادیر زیادی لوازم خانگی و احشام سرقتی به ارزش ریالی 3 میلیارد و 500 میلیون ریال کشف شد و چهار نفر از سارقان مسلح به دو فقره تیراندازی به درب دفاتر نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی نیز معترف شدند.

فرمانده انتظامی خوزستان از شناسایی و دستگیری سارقان مسلح جاده‌ای در شهرستان اندیمشک خبر داد. 

عباس زاده افزود: نیروی انتظامی استان خوزستان و شهرستان اندیمشک مصمم هستند باعاملین جرایم خشن به خاص سارقان مسلح بزرگراه ای برخورد قاطع داشته باشند و دستگیری این تعداد سارق مسلح بزرگراه ای موید اهتمام عوامل انتظامی استان خوزستان در این راستاست.

واژه های کلیدی: انتظامی | خوزستان | دستگیری | اندیمشک | بزرگراه | تیراندازی | نیروی انتظامی | فرمانده انتظامی | دستگیری سارقان مسلح

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz