بذر رضا قوچان نژاد دکوراسیون ازدواج عروسی

بذر: رضا قوچان نژاد دکوراسیون ازدواج عروسی طراحی شماره شلوار زندگی تصویر کمپانی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کی‌روش ثروت تجاربش را با مربیان آسیایی به اشتراک گذاشت / AFC

کارلوس کی‌روش در سمینار مربیان ملی کنفدراسیون فوتبال آسیا بر اهمیت آماده سازی تیمها به عنوان موضوعی کلیدی جهت کسب موفقیت تیمها تاکید کرد.

کی‌روش ثروت تجاربش را با مربیان آسیایی به اشتراک گذاشت / AFC

AFC: کی روش ثروت تجاربش را با مربیان آسیایی به اشتراک گذاشت

عبارات مهم : ایران

کارلوس کی روش در سمینار مربیان ملی کنفدراسیون فوتبال آسیا بر اهمیت آماده سازی تیمها به عنوان موضوعی کلیدی جهت کسب موفقیت تیمها تاکید کرد.

به گزارش ایسنا به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در گزارشی راجع به سمینار مربیان ملی فوتبال قاره با اشاره به صحبت کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی کشور عزیزمان ایران در روز نهایی این همایش نوشت: “در سومین روز سمینار مربیان AFC زمانی که شرکت کنندگان این وقت را پیدا کردند تا از بینش کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران و از ثروت بی انتهای تجارب او از کار در تیم ملی پرتغال، رئال مادرید، منچستریونایتد و همینطور آماده سازی تیم ملی کشور عزیزمان ایران جهت حضور در جام جهانی 2018 آگاه شوند، در بالاترین درجه به آخر رسید.

کی‌روش ثروت تجاربش را با مربیان آسیایی به اشتراک گذاشت / AFC

کی روش با تاکید بر اهمیت برنامه ابتدایی و آماده سازی گفت: هیچ چیز مهمتر از آماده سازی نیست. فوتبال آسیا به رویارویی با چالشهای تازه و نیاز به راه حلهای اختصاصی فوتبال قاره، ادامه می دهد.

او که جهت دومین بار پیاپی کشور عزیزمان ایران را به جام جهانی رسانده و خود بعد از حضور با پرتغال در جام جهانی 2010، سومین حضور پیاپی را در بزرگترین رقابتها پشت سر خواهد گذاشت، اضافه کرد: بازیکنان محور همه کارهایی که ما انجام می دهیم و همچنین این سمینار هستند. امیدوارم فرصتی جهت سرمربیان فوتبال آسیا فراهم شود تا با صدایی رساتر و با یک رویکرد عملکرد کیفی بازیکنان را توسعه دهند.

کارلوس کی‌روش در سمینار مربیان ملی کنفدراسیون فوتبال آسیا بر اهمیت آماده سازی تیمها به عنوان موضوعی کلیدی جهت کسب موفقیت تیمها تاکید کرد.

واژه های کلیدی: ایران | سمینار | فوتبال | جام جهانی | کارلوس کی روش | فدراسیون فوتبال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz