بذر رضا قوچان نژاد دکوراسیون ازدواج عروسی

بذر: رضا قوچان نژاد دکوراسیون ازدواج عروسی طراحی شماره شلوار زندگی تصویر کمپانی

گت بلاگز اخبار پزشکی زنانی که دیر ازدواج می‌کنند زیاد مبتلا به«آندومتریوز»می‌شوند

دبیر اجرایی دومین کنگره بین المللی چالش‌های بالینی در مامایی، زنان و نازایی با اشاره به علائم مبتلا شدن به آندومتریوز، گفت: عدم تاخیر در ازدواج و فرزند دارشدن د

زنانی که دیر ازدواج می‌کنند زیاد مبتلا به«آندومتریوز»می‌شوند

زنانی که دیر ازدواج می کنند زیاد مبتلا به«آندومتریوز»می شوند

عبارات مهم : ازدواج

دبیر اجرایی دومین کنگره بین المللی چالش های بالینی در مامایی، زنان و نازایی با اشاره به علائم مبتلا شدن به آندومتریوز، گفت: عدم تاخیر در ازدواج و فرزند دارشدن در پیشگیری از این بیماری موثر است.

به گزارش مهر، دکتر ساغر صالح پور در آستانه برگزاری دومین کنگره بین المللی چالش های بالینی در مامایی، زنان و نازایی در ارتباط با بیماری آندومتریوزیس در زنان، اظهارداشت: آندومتریوز یک بیماری خوش خیم است که زیاد در سنین باروری زنان ایجاد می شود.

زنانی که دیر ازدواج می‌کنند زیاد مبتلا به«آندومتریوز»می‌شوند

وی افزود: آندومتریوز بر اثر کاشته شدن سلول های آندومتر در فضایی غیر از رحم است که فیزیولوژی های مختلفی همچون برگشت خون قاعدگی به حفره لگن، تغیررات ایمونولوژی و… دارد همچنین دو علامت مهم آن درد و ناباروری است که جهت کم کردن و برطرف درد می توان از روش های جراحی و دارویی استفاده کرد.

دبیر اجرایی دومین کنگره بین المللی چالش های بالینی در مامایی، زنان و نازایی گفت: جهت درمان ناباروری نیز می توان از روش های دارویی و تکنولوژی های کمک باوری همچون IVF استفاده کرد.

دبیر اجرایی دومین کنگره بین المللی چالش‌های بالینی در مامایی، زنان و نازایی با اشاره به علائم مبتلا شدن به آندومتریوز، گفت: عدم تاخیر در ازدواج و فرزند دارشدن د

صالح پور با بیان اینکه این بیماری درمان تخصصی قطعی ندارد، ادامه داد: عدم تاخیر در ازدواج و فرزنددارشدن در پیشگیری از این بیماری بسیار موثر هست، همچنین اصلاح سبک زندگی، ورزش کردن و استفاده از میوه ها و سبزیجات تازه و مواد غذایی حاوی فیبر و کم کردن مصرف گوشت های قرمز و فست فود در پیشگیری از این بیماری حائز اهمیت است.

وی بیان داشت: البته ژنتیک نیز در بروز این بیماری نقش بسیار مهمی دارد و زنانی که یکی از بستگان درجه اولشان مبتلا به این بیماری باشد، زیاد احتمال دارد دچار این مسئله شوند.

واژه های کلیدی: ازدواج | بیماری | استفاده | مبتلا شدن | اخبار پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz